Prvi dan ožujka proslavili smo na najljepši mogući način — prvim službenim susretom našeg korejskog kluba! Bio je to dan ispunjen smijehom, novim znanjima i, naravno, ljubavlju prema Koreji.

Što smo sve radili?
Naš Lee Jihun, pravi Korejac, vodio nas je kroz osnove Hangula. Učili smo kako pisati svoja imena i otkrili ljepotu korejskog pisma. No, nismo stali samo na jeziku — svatko je dobio svoje jedinstveno korejsko ime koje najbolje odražava njegovu osobnost! Posebno zabavan dio bio je učenje Ddakji-ja (tradicionalne korejske igre s papirom). Pokazalo se da to nije samo igra, već prava vještina koja zahtijeva preciznost i malo natjecateljskog duha.








K-Beauty i razgovori
Naravno, kakav bi to susret bio bez govora o ljepoti? Imali smo priliku testirati i istražiti ekskluzivnu kolekciju korejske kozmetike. Razgovarali smo o trendovima, ritualima njege kože i dijelili svoja iskustva s putovanja u Seul.
Ovaj susret je bio tek početak. Naša zajednica u Zagrebu raste i jedva čekamo sljedeće druženje!
Pridružite nam se i vi!
Pratite naše objave za detalje o budućim događanjima i festivalima. Hvala svima koji su ovaj prvi dan proljeća učinili nezaboravnim!